Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu KAPEX

 

KONTAKTY

KAPEX s.r.o.
J. Hollého 8
960 01 Zvolen
tel: +421 45 5321161
mobil: +421 908 935 006

TOVAR V AKCII

Naša cena 13,80 €
Naša cena 21,50 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 8,50 €
Otváracie hodiny oddelenia metrového textilu:
Po-Pia: 730 - 1630 hod.
 
V našom kamennom obchode vo Zvolene nájdete okrem iného aj kvalitný metrový textil z dovozu za primerané ceny, napríklad:
  • spoločenské látky ako satén, mušelín, organza, krajka, žakard...
  • športové látky ako riflovina, prací kord, menčester...

ďalej:

  • úplety
  • podšívky
  • teplákovina
  • bavlna
  • flís
  • softshell a mnoho iných

metráž

metráž

metráž


slide
 

Nite / Nite ARRAS

Vyšívacie nite ARRAS európskeho výrobcu, firmy AMANDA z Poľská s viac ako 30-ročnou tradíciou , sú vyrábané z odolného trvanlivého hodvábneho polyesteru.

Vďaka špeciálnemu spracovaniu spriadaného  trojuholníkového profilu vlákna má niť ARRAS vynikajúce  technické parametre a výnimočnú funkčnosť. Kvôli svojej vyýbornej elasticite, pevnosti, vysokej odolnosti voči oderu a krásnemu lesku sú nite ARRAS veľmi vhodné pre vyšívanie na tradičných vyšívacích strojoch a rovnako aj na počítačom riadených  viacihlových vyšívacích automatoch .

 Nite ARRAS sú predurčené na vyšívanie emblémov, aplikácií a tiež na ozdobné vyšívanie lemov. Výšivky vyrobené s použitím na pohľad veľmi príjemných lesklých nití ARRAS sú veľmi efektné. Univerzálne strojové vyšívacie nite ARRAS sa vyrábajú vo mnohorakých farebných odtieňoch - základná paleta má 120 farieb a rozšírená až 240 farieb. Tým je možné docieliť žiarivé a vkusné výšivky všetkých druhov na pracovné odevy, džínsy, ako aj na vyšívanie na kožu alebo na syntetické materiály pre požiadavky automobilového priemyslu.

FAREBNICA: (klik na obrázok): 

HYGIENICKÁ A EKOLOGICKÁ KVALITA:

Nite ARRAS boli otestované a spĺňajú všetky požiadavky zdravotnej a ekologickej nezávadnosti podľa normy OEKO-TEX Standard 100

certifikát

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Niť Arras 140 vyšívacia 5000 m
 

Naša cena 6,60 €Niť Arras 140 vyšívacia 800 m
 

Naša cena 1,80 €

novinka

NGU2MmI5